Aizvērt sludinājumu

Samsung zilsPēc revanša starp Dienvidkorejas Samsung Blue un Eiropas Fnatic Samsung sponsorētā komanda var svinēt uzvaru. Aizraujošais abu titānu mačs noslēdzās ar pārliecinošu Samsung Blue uzvaru 42. minūtē ar rezultātu 11:16 un 10 000 zelta starpību. Samsung zilā komanda šī gada pasaules čempionātā League Of Legends vienreiz jau ir tikusies ar Fnatic, kad ar to bija par maz un tika piedzīvots zaudējums, kura dēļ tā atšķirībā no māsas komandas Samsung White nevar lepoties ar tīru rezultātu, taču tomēr ar skaidru roku uzvar otro grupu posmu.

Pirms spēles ar Fnatic šodien Samsung Blue spēlēja pret Ķīnas LMQ, taču, kā jau tika gaidīts, viņi netika pie iespējas un pēc 47 spēles minūtēm dienvidkorejiešiem bija Dade (Kassadin) vidus, Acorn (Maokai) augšā, Spirit. (Rengar) džungļi, Deft (Twitch) sastāvā ) ADC un Heart (Janna) atbalsts darīts. Šodien noslēdzās turnīra otrais grupu posms, un no 3. oktobra ar nepacietību varam gaidīt izslēgšanas spēles, kurās vēlreiz vērosim abu Samsung komandu sniegumu.

// < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ //] < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ / / < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ //Samsung zils