Aizvērt sludinājumu

Samsung baltsLai gan lielākā daļa līdzjutēju, kā liecina aptauja, jau vairākas stundas pirms mača zināja, ka uzvarēs Samsung White, neviens negaidīja šādu Samsung Blue fiasko. Baltā komanda bez vilcināšanās tika galā ar māsas komandu Blue formā un pilnīgi droši tika cauri pusfinālam, nezaudējot nevienu maču, tāpēc lēmums tika pieņemts jau pēc trim spēlēm un Samsung White, kopā ar 12 uzvaras un tikai viens zaudējums savā kontā, iekļūst šī gada pasaules čempionāta finālā League Of Legends.

Jau pirmajā pusfināla mačā baltie demonstrēja savus spēkus un no 12.minūtes, kad līdzjutēji beidzot ieguva pirmās asinis, par ko SSW Looper topper Akali ieguva bonusa zeltus, tā tikai turpināja liet ar Samsung Blue, kā rezultātā galarezultāts 24-3 un "Blues" savienojums tika iznīcināts 29. minūtē. Otrā spēle jau bija nedaudz līdzsvarotāka, taču pēc 10.minūtes Vaits vēlreiz parādīja savas īpašības un iegūto zeltu starpība tikai pieauga viņam par labu, līdz 33.minūtei, kad Vaits nolēma spēli beigt, iznīcinot Blue saikni. , kuras izredzes tikt paaugstinājumam pēkšņi ievērojami samazinājās.

Par trešo spēli varbūt nav jākomentē, gandrīz detalizēti atkārtojās pirmās spēles scenārijs un Samsung White ar gala rezultātu 28:3 23. minūtē apliecināja savu gatavību 2014. gada čempionāta finālam, kas notiks svētdien 19.10. un SSW tiksies vai nu Ķīnas OMG, vai Star Horn Royal Club, kas pagājušajā gadā iekļuva finālā, bet zaudēja Dienvidkorejas SKT.