Aizvērt sludinājumu

Samsung baltsBija nepieciešamas tikai 4 spēles, un šī gada League Of Legends pasaules čempionāta pirmā ceturtdaļfināla diena bija pabeigta. Samsung White gandrīz bez vilcināšanās tika galā ar savu Ziemeļamerikas konkurentu TSM formā, un, lai gan viņi piedzīvoja pirmo neveiksmi turnīrā no ceturtdaļfināla sērijas, viņi iekļūst pusfinālā ar rezultātu 3:1. uzvar un izslēdz Team Solo Mid.

TSM un viņu zvaigžņotajai komandai bija grūti no pirmās spēles, kad viņi zaudēja ar galarezultātu 9:3 un otrajā spēlē neko daudz neuzlaboja. Samsung White tās laikā burtiski sagrāva viņus un pēc saiknes iznīcināšanas tikai viens zaudējums līdz izslēgšanai. Bet trešajā spēlē TSM pārsteidza un kaut kā izdevās pārspēt Dienvidkorejas izlasi, bet ceturtajā spēlē "saķērās" un pieveica zvaigžņoto komandu, pateicoties kurai jau nākamie spēlēs par vietu finālā. Sestdien pret amerikāņu Cloud9 jeb viņu māsas komandu Samsung Blue viņi rīt pulksten 07:15 cīnīsies par vietu pusfinālā.

// < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ //] < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ / / < ![CDATA[ // < ![CDATA[ //Samsung balts